Пряме посилання на панораму

  facebook    

Для вставки панорами у ваш facebook скопіюйте посилання на панораму та опублікуйте її як посилання на стіні facebook'а


livejournal   Отримати код вставки

ширина:
висота:

 
Вулиці міста Професії Wallpapers Погода
Маршрут 1. Навколо вокзалу і до центру Маршрут 2. У межах фортеці Маршрут 3. Центральною вулицею і центральним майданом Маршрут 4. До Звіринецької діброви Маршрут 5. Віддаляючись від середмістя Маршрут 6. До мікрорайону Пасічна
Вибір об’єктів
+

Умовні позначення/Вибір об'єктів

Маршрут 4. До Звіринецької діброви

Довжина: 4,47 км

Тривалість: 3:00 год

Сучасна вулиця Шевченка є однією з найдавніших вулиць Івано-Франківська. Вона відома ще з часів його заснування у XVII сторіччі. Мандрівник Ульріх фон Вердум згадує, що вона веде до Звіринецької діброви, куди Потоцькі запрошують гостей та їздять самі на полювання. З того часу багато що змінилося: Діброва перетворилася на поле, потім — на парк, вулиця декілька разів змінювала свою назву, з яких найвідоміші Липова і Шевченка (з 1961 року). На вулиці є 44 пам’ятки. А час, витрачений на повноцінну пішу екскурсію, може сягати трьох годин.

Чудова пропозиція для охочих отримати максимальну насолоду від відвідин Івано-Франківська за романтичним маршрутом, що під шум листя столітніх лип веде нас історією Станиславова від його створення до сучасності. Тут, окрім візуального сприйняття, треба включити уяву, і таким чином Ви поринете у неймовірну зустріч із минулим.