Дійшовши до кінця вулиці Грюнвальдської, потрапляємо на перехрестя з вулицями Василіянок і Гаркуші, а за ним починаємо йти вулицею Грушевського. Вулиця спочатку тягнеться прямо, потім завертає дугою і стикується з початком вулиці Галицької. За Польщі вулиця Грушевського носила назву третього травня (Ulica trzeciego maja) — так у 1892 році її назвали в пам’ять річниці польської конституції, що була ухвалена 3 травня 1791 року. Ще раніше це була частина вулиці Заболотівської, що починалася від вулиці Романовського (тепер Гаркуші).
Нині вулиця Грушевського — важливий осередок адміністративних споруд. У першу чергу, тут розташована будівля міськвиконкому, обласної та міської рад (будинок № 21). Це Білий дім, як його звуть мешканці. Його зведено на місці трьох житлових будинків (XIX — початку XX століть), розкішного саду, резиденції вірменського священика. Жителі міста були проти зведення дорогого адміністративного будинку (який на той час коштував 20 млн карбованців), і вважали за краще спорудити 10 нових шкіл. Тим не менше, тут постала могутня споруда, в лівому крилі якої розмістився обком комуністичної партії, а в правому — облвиконком. Із серпня 1991 року Білий дім служить незалежній Україні.
В будинку № 32А розміщується управління Нацбанку. Сучасні риси цієї споруди, яку закінчено кілька років тому, — цілковита протилежність колоритній будівлі, що напроти. Будинок № 31 було зведено у 1912 році для потреб фінансової палати. Нині тут розташовується івано-франківське лісове господарство, міжрайонна природоохоронна прокуратура, науково-дослідний інститут лісівництва і т.д.