Пряме посилання на панораму

  facebook    

Для вставки панорами у ваш facebook скопіюйте посилання на панораму та опублікуйте її як посилання на стіні facebook'а


livejournal   Отримати код вставки

ширина:
висота:

 
Вулиці міста Професії Wallpapers Погода
 
Про місто > Професії > Радіо «Західний полюс»

Радіо «Західний полюс»

 

Історія радіостанції «Західний полюс» розпочалася у далекому 1995 році. Саме в той день на частоті 104,3 МГц в FM-діапазоні зазвучали позивні улюбленого радіо івано-франківців. В той час колектив радіостанції налічував заледве десяток працівників, більшість яких продовжують кар'єру в столиці та в інших ЗМІ Івано-Франківська.

Піонерами радіоефіру були екс-кухар з корабля (сьогодні уже практично корінний канадієць), Сергій Капітанов, що і запустив в ефір першу композицію на хвилі «Західного полюсу», електроенергетик, він же головний редактор Ігор Маслов (нині — начальник відділу маркетингу та реклами ВАТ «ПлюсБанк»), телеоператор, він же продюсер Олег Гнатів (нині продюсер гурту «Перкалаба»)та інші цікаві персонажі, серед яких, зокрема, відомий шоумен Юрій Горбунов та відомий український актор … Перший ді-джейський склад був доволі оригінальним: Федот (лідер уже згаданого гурту «Перкалаба»), Маша з витонченим прізвищем Ведмідь, колишній КВН-щик і телеведучий Калина Вавило і поет-пісняр (чиї тексти використовували у своїй творчості гурти «Фантом-2» та «Гринджоли»), а нині за сумісництвом прес-аташе МФК «Ураган» DJ Дира.

Наймолодшою представницею колективу ведучих в далекому 96-му стала Юля Меніжарко, яка, як і свого часу, вже згаданий DJ Дира, потрапила на «Західний полюс» за конкурсом. Останні двоє — і сьогодні в ефірі. Певний час слухачів «Західного полюсу» розважали і учасники першого складу команди «Фактично самі» Бирчик МС та Вітаміна, телеведучий на одному з місцевих каналів Жора Жужунадзе, один з піонерів клубного руху Франківщини DJ Shura, потужний парубок із не менш потужним прізвищем — Руслан Котигорошко і дон жуан, що викликав захопливі погляди чи не всієї слабкої половини радіостанції — Ростік Сліпенчук.

 

 
Панорамні ілюстрації

Історія радіостанції «Західний полюс» розпочалася у далекому 1995 році. Саме в той день на частоті 104,3 МГц в FM-діапазоні зазвучали позивні улюбленого радіо івано-франківців.

Діджеї радіо на записі у стідії